Online Tasarım Atölyesi

Online Tasarım Atölyesi
Online Tasarım Atölyesi 1 (Gerçekleştirildi) ile eve alarm nasıl kurarız. Hazırlamış olduğumuz bu workshop etkinliği ile basit hareket sensörleri yardımıyla güvenlik sistemi kuruyoruz.
 
Online Tasarım Atölyesi 2 (Gerçekleştirilecek) ile akıllı saksı projesi yapıyoruz. Hazırlamış olduğumuz bu workshop etkinliği ile basit toprak nem sensörü yardımıyla saksımızı akıllı hale getiriyoruz.
 
Etkinlik – 1 için Pinoo Hareket Sensörü, Pinoo Buzzer, Pinoo Kart ve bağlantı kabloları yeterli olacaktır. Ayrıca bu araçlara sahip olmayan ve etkinliğe katılmak isteyenlerde izleyici olarak yer alabilirler. Buna ek olarak yine bu araçları satın almak isterseniz sitemiz üzerinden de satın alabilirsiniz. 
 
Etkinlik – 2 için Pinoo Toprak Nem Sensörü, Pinoo Kırmızı ve Yeşil Led, Pinoo Kart ve bağlantı kabloları yeterli olacaktır. Ayrıca bu araçlara sahip olmayan ve etkinliğe katılmak isteyenlerde izleyici olarak yer alabilirler. Buna ek olarak yine bu araçları satın almak isterseniz sitemiz üzerinden de satın alabilirsiniz.
 

Canlı- Online Tasarım Atölyesi

Zoom konferans uygulaması ile canlı olarak gerçekleştirilecektir. Etkinlik 40 dk. olarak planlanmaktadır. Etkinliğe katılım için kayıt zorunludur. 10 Kişilik bir katılımcı kontenjanı olacaktır. Aşağıdaki formu doldurup yerinizi ayırtabilirsiniz.
 

Ücretsiz Uygulama

Güvenlik Devresi Workshop etkinliği ücretsiz olarak gerçekleşecektir. Katılımcılardan bu eğitime katılmaları için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
 

Eğitimin Kazanımları

Bu etkinlik sonunda bir pır sensörün kullanımını ve diğer araçlarla etkileşimini öğrenmiş olacaksınız. Ayrıca buzzer kontrolü, hareket sensörü kontrolü, led kontrolü, toprak nem sensörü ve kodlaması gibi pratikleri edinebileceksiniz.