SEWOLAB bir kadın girişimidir. Uzun yıllar Bilişim Sektöründe hizmet verdikten sonra yakın zamanda Bilişim ve Eğitim Sektörünü bir araya getirecek bir karmayla Robotik Tasarım ve Kodlama Eğitimleri vermeye başlamıştır.

Okullarda verilen Robotik Tasarım ve Kodlama Eğitimlerine ek olarak STEM Maker Atölye çalışmaları, Makey Makey uygulamaları ve Montessöri çalışmaları ile 3 – 12 yaş arası çocukları teknolojiyle buluşturuyoruz.

Erken yaşta bu tip çalışmalara katılan çocuklar algoritma yapısını algılayarak sorulara ve çözümlere farklı açılardan yaklaşabiliyorlar. Ayrıca okullardaki müfredatlarla birlikte uygulandığında ve tema desteği eklendiğinde çocuklardaki öğrenmeyi arttırmaktadır.

Özel Eğitim Kurumlarına Robotik Kodlama

Özel olarak hazırladığımız çalışmalar çocuklardaki ince motor ve kaba motor becerilerini de geliştirmektedir. Bilgisayarsız kodlama ile yine çizim yetenekleri ve diğer bilişsel yetenekleri de gelişmektedir.

Özellikle Makey Makey alanında ve STEM Maker uygulamalarında kurumsal firmalara ve robotik tasarım ve kodlama eğitimi veren personellere eğitimci eğitimleri vermekteyiz. Detaylı bilgi ve eğitim talepleri için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

SEWOLAB Kurumsal